ÉRETTSÉGI ELŐKÉSZÍTŐK A 2018/19-es TANÉVBEN

A gimnáziumi tanulmányok során a 11. és 12. évfolyamon lehetőséget biztosítunk a diákoknak az érdeklődésüknek megfelelő tárgyakból emelt szintű érettségi vizsgára felkészítő foglalkozáson való részvételre.
Ezeken az órákon segítjük, erősítjük a választott pályán történő helytállásukhoz szükséges készségeket, képességeket, a tanulócsoporthoz igazított módszerekkel. Kiemelkedő szerepet kap az iskolai munka során az önálló alkotómunka, a kreativitás, az információhordozók széles körű alkalmazása.

Jelentkezési határidő: 2018. május 20.

A részletes tájékoztató és a jelentkezési lap a fejlécen olvasható Dokumentumok alcíme alatt található Formanyomtatványok között olvasható.

KI TUD TÖBBET MAGYARORSZÁGRÓL vetélkedő

Idén is megrendezésre kerül iskolánk egyik legrégebbi hagyománnyal rendelkező versenye.
A verseny feladatai megtekinthetőek a lap alján található csatolmányban.
Minden résztvevőnek eredményes versenyzést, kellemes kikapcsolódást kívánunk!

Országos nyelvi mérés eredményei 2016-2017

Változások az ebédbefizetési rendben