E-mail címek, fogadóórák

A táblázatban szereplő "felhasználónév"-hez a @bnag.hu-t kell kapcsolni! (pl. "zsuzsaacha@bnag.hu")
Tanárok Fogadóóra e-mail felhasználónév Megjegyzés Csengetési rend
Acháné Király Zsuzsanna P7 zsuzsaacha   1. 7:45-8:30
Almásiné Gáldi Csilla Veronika Cs3 galdicsilla   2. 8:45-9:30
Antal Zsuzsanna P7 antalzsuzsa   2. 9:45-10:30
Asbolt Olivér Sz3 asboli   3. 10:45-11:30
Baranyó Andrea K2 baranyoandrea intézményvezető-helyettes 4. 11:50-12:3
Battyán Katalin P7
batykat   5. 12:45-13:30
Bauerné Nyitrai Zsófia H5 nyitraizsofia   6. 13:40-14:25
Biró Ágnes P2 biroagnes   7. 14:35-15:20
Buglyóné Ludman Mária K1 blmari    
Csákvári László Ferenc Cs2 lcsakvari    
Dauner Lőrinc Cs1 daunerlorinc    
Fogl Balázs K1 foglbalazs    
Fukszius József Ottóné Cs2 jol    
Garbóci Bernadett K2 gdetti    
Haász Ferenc Sándor K2 haasz    
Hegoczki Imre Tibor P1 hegoczkiimre    
Horváth Györgyi Erzsébet Cs5 horgyi    
Jancsik Imre P6 jancsik.imre    
Kádár Judit Cs3 kadarjudit    
Kincses Katalin P2 kincseskatalin intézményvezető-helyettes  
Kincsné Molnár Erzsébet Erika Sz2 kincszsoka    
Kissné Prim Beáta P6 primbea    
Kmetty Orsolya Júlia P1 kmettyorsolya    
Kolloros Péter József P7 kollorospeter    
Komlósi László Ákos Cs1 komlosia    
Kriszte István K2 kriszteistvan    
Kurucz Krisztina K2 k.kriszta    
Laczi Krisztina Mária H4 laczikrisztina    
Lovasi János Sz3 lovasijanos    
Major Szilvia P1 majorszilvia    
Makra Zoltán K2 makrazoltan    
Manolovitsné Erdőközi Orsolya Sz2 erdokoziorsolya intézményvezető  
Nagy István H7 nagyistvan    
Nagymihály Ármin Géza Cs4 n.armin    
Nizsalóczki Erik Miklós P6 nizsaloczkierik    
Oroszpataki Zsófia Ildikó K2 zs.oroszpataki    
Pállay József Cs1 pallay    
Palotainé Varga Szilvia Sz5 palotaiszilvia    
Pribelszki Aliz Cs2 pribelszkializ    
Rivnyák Ferenc K1 rivnyakferenc    
Sigmond Gábor Mihály Cs1 sigmond    
Szabó Erzsébet Katalin Cs2 zsoka    
Szalai Beáta Cs2 szalaibea    
Szász Péter Sz1 szaszpeter    
Széllné Ondok Ágota Sz1 szella    
Varga Bernadett Dóra K5 vargabernadett    
Vargáné Zólyomi Margit K6 zolyomi    
Vas Viktória H2 vasviktoria    
Venczel Ágnes Sz4 venczela    
Vitoszki Judit P2 vitoszkijudit    
Vozár-Krecskó Anett Evelin K1 evelin